JAWATANKUASA ORGANISASI TINGKATAN ENAM
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
Setiausaha : Pn Junaidah Bt Muhamed
Guru Kokurikulum T6 : Pn Siti Hajar Binti Abdullah (Operasi)
S/U Akademik : Pn Hasnani Bt Mahmood
S/U Pep. Dalaman : Pn Nurul Khalbee Binti Abdul Kadir
Penolong SU Pep. Dalaman : Pn Norma Bt Salleh
S/U Stpm : Pn Noor Roazua Binti Mohd Noor
Penolong S/U Stpm Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub
S/U Muet : Pn Salimah Bt Omar
Penolong S/U Muet : Pn Norlela Bt Ibrahim
S/U Kerja Kursus : Pn Fong Siew Kian
Guru Data SMM : Pn Nurul Khalbee Binti Abdul Kadir
Penyelaras Kewangan : Pn Nur’azah Bt Hj Abdul Kadir
Guru Biasiswa : Pn Norma Binti Salleh
Jadual Waktu : Pn Azlina Bt Taib
Pn Fong Siew Kian
Guru Disiplin : Pn Junaidah Bt Muhamed
Guru A
Pn Nasywah Bt Mamat @ Nasir (Data)
Pn Wan Juliana Bt Wan Jaafar
Semua guru lelaki
Guru Tingkatan : Pn Azlina Bt Taib (L6ScF)
Pn Rosnah Bt Ali (L6ScB)
Pn Junaidah Bt Muhamed (L6SS1)
En Norlela Bt Ibrahim (L6SS2)
Pn Norma Bt Salleh (L6SS3)
Pn Siti Hajar Bt Muhamad Nasir (U6ScF)
Pn Nurul Khalbee Bt Abdul Kadir (U6ScB)
Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub (U6SS1)
Pn Nur’Azah Bt Hj Abdul Kadir (U6SS2)
Pn Norhartini Bt Yusoff (U6SS3)
PENGURUSAN KURIKULUM
2.1 JAWATANKUASA KURIKULUM
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
S/U Akademik : Pn Hasnani Bt Mahmood
Pen. S/U Akademik : Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub
S/U Pep. Dalaman : Pn Nurul Khalbee Bt Abd Kadir
Pembantu : Pn Norma Bt Salleh
S/U Stpm : Pn Noor Roazua Binti Mohd Noor
Pen. S/U Stpm : Pn Nor Hartini Bt Yusof
S/U Muet : Pn Hasnani Binti Mahmood
Pen. S/U Muet : Pn Azlina Binti Taib
S/U Kerja Kursus : Pn Fong Siew Kian
Ketua Penyelaras Unit Sains : Pn Rosnah Ali
Ketua Penyelaras Unit Kemanusiaan : Pn Nur’azah Bt Hj Abdul Kadir
Ketua Unit Pengajian Am : Pn Norlela Bt Ibrahim
Ketua Unit Sejarah : Pn Hasnani Binti Mahmood
Ketua Unit Ekonomi : Pn Noriah Bt Dollah
Ketua Unit P. Perniagaan : Pn Norma Binti Salleh
Ketua Unit Bahasa Melayu : Pn Norzuraidah Binti Md Nor
Ketua Unit Matematik T : En Lye Jin San
Ketua Unit Kimia : Pn Azlina Bt Taib
Ketua Unit Fizik : Pn Fong Siew Kian
Ketua Unit Biologi : Pn Nurul Khalbee Bt Abd Kadir
Ketua Unit Muet : Pn Chan Suet Peng
2.2 JAWATANKUASA KERJA KURSUS
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
S/U PBS : Pn Fong Siew Kian
Ajk : Semua Guru Akademik T6 Mengikut Subjek
2.3 PENGURUSAN JADUAL WAKTU
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
S/U Jadual Waktu : Pn Azlina Binti Taib
Pembantu S/U : Pn Fong Siew Kian
Pn Wan Juliana Bt Wan Jaafar
2.4 GURU AKADEMIK TINGKATAN ENAM
Unit Pengajian Am : Pn Nasywah Bt Mamat @ Nasir - DG44 GURU KOKO T6
Unit Sejarah : Pn Hasnani Binti Mahmood – DG 44 GATE
Unit Ekonomi : Pn Noriah Binti Dollah – DG44 GATE (KUP DG48)
Unit P. Perniagaan : Pn Norma Binti Salleh – DG 44 GATE (KUP DG48)
Pn Junaidah Binti Muhamed - DG 48 GATE
Pn Norlela Binti Ibrahim – DG 41
Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub – DG 44
Pn Siti Hajar Bt Muhamad Nasir – DG 41
Pn Noor Roazua Binti Mohd Noor – DG48 GATE
Pn Nur’azah Binti Hj Abdul Kadir – DG52 GATE
Tn Hj Mohd Nasaruddin Bin Hussein –DG44 GATE
Pn Nor Hartini Binti Yusoff – DG 44 GATE
Pn Siti Hajar Binti Abdullah – DG 44 GURU KOKO T6
Unit Bahasa Melayu : Pn Norzuraidah Binti Md Nor – DG 52 GATE
Unit Matematik T : En Lye Jin San – DG48 GATE
Unit Kimia : Datin Rohani Binti Sulaiman – DG 48 GATE
Unit Fizik : Pn Fong Siew Kian – DG48 GATE
Unit Biologi : Pn Nurul Khalbee Binti Abdul Kadir – DG48 GATE
Unit Muet : Pn Chan Suet Peng – DG48 GATE
Pn Rosnah Binti Ali - DG44 GATE (KUP DG48)
Pn Azlina Binti Taib – DG44 GATE (KUP DG48)
Tn Hj Jamaluddin Bin Othman – DG44 GATE
Pn Wan Juliana Bt Wan Jaafar – DG44
Pn Salimah Bt Omar – DG 44
Guru A
.
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
Setiausaha : Pn Junaidah Bt Muhamed
Guru Kokurikulum T6 : Pn Siti Hajar Binti Abdullah (Operasi)
S/U Akademik : Pn Hasnani Bt Mahmood
S/U Pep. Dalaman : Pn Nurul Khalbee Binti Abdul Kadir
Penolong SU Pep. Dalaman : Pn Norma Bt Salleh
S/U Stpm : Pn Noor Roazua Binti Mohd Noor
Penolong S/U Stpm Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub
S/U Muet : Pn Salimah Bt Omar
Penolong S/U Muet : Pn Norlela Bt Ibrahim
S/U Kerja Kursus : Pn Fong Siew Kian
Guru Data SMM : Pn Nurul Khalbee Binti Abdul Kadir
Penyelaras Kewangan : Pn Nur’azah Bt Hj Abdul Kadir
Guru Biasiswa : Pn Norma Binti Salleh
Jadual Waktu : Pn Azlina Bt Taib
Pn Fong Siew Kian
Guru Disiplin : Pn Junaidah Bt Muhamed
Guru A
Pn Nasywah Bt Mamat @ Nasir (Data)
Pn Wan Juliana Bt Wan Jaafar
Semua guru lelaki
Guru Tingkatan : Pn Azlina Bt Taib (L6ScF)
Pn Rosnah Bt Ali (L6ScB)
Pn Junaidah Bt Muhamed (L6SS1)
En Norlela Bt Ibrahim (L6SS2)
Pn Norma Bt Salleh (L6SS3)
Pn Siti Hajar Bt Muhamad Nasir (U6ScF)
Pn Nurul Khalbee Bt Abdul Kadir (U6ScB)
Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub (U6SS1)
Pn Nur’Azah Bt Hj Abdul Kadir (U6SS2)
Pn Norhartini Bt Yusoff (U6SS3)
PENGURUSAN KURIKULUM
2.1 JAWATANKUASA KURIKULUM
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
S/U Akademik : Pn Hasnani Bt Mahmood
Pen. S/U Akademik : Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub
S/U Pep. Dalaman : Pn Nurul Khalbee Bt Abd Kadir
Pembantu : Pn Norma Bt Salleh
S/U Stpm : Pn Noor Roazua Binti Mohd Noor
Pen. S/U Stpm : Pn Nor Hartini Bt Yusof
S/U Muet : Pn Hasnani Binti Mahmood
Pen. S/U Muet : Pn Azlina Binti Taib
S/U Kerja Kursus : Pn Fong Siew Kian
Ketua Penyelaras Unit Sains : Pn Rosnah Ali
Ketua Penyelaras Unit Kemanusiaan : Pn Nur’azah Bt Hj Abdul Kadir
Ketua Unit Pengajian Am : Pn Norlela Bt Ibrahim
Ketua Unit Sejarah : Pn Hasnani Binti Mahmood
Ketua Unit Ekonomi : Pn Noriah Bt Dollah
Ketua Unit P. Perniagaan : Pn Norma Binti Salleh
Ketua Unit Bahasa Melayu : Pn Norzuraidah Binti Md Nor
Ketua Unit Matematik T : En Lye Jin San
Ketua Unit Kimia : Pn Azlina Bt Taib
Ketua Unit Fizik : Pn Fong Siew Kian
Ketua Unit Biologi : Pn Nurul Khalbee Bt Abd Kadir
Ketua Unit Muet : Pn Chan Suet Peng
2.2 JAWATANKUASA KERJA KURSUS
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
S/U PBS : Pn Fong Siew Kian
Ajk : Semua Guru Akademik T6 Mengikut Subjek
2.3 PENGURUSAN JADUAL WAKTU
Pengerusi : Pn Maimon Bt Harun
Naib Pengerusi : Datin Rohani Bt Sulaiman
S/U Jadual Waktu : Pn Azlina Binti Taib
Pembantu S/U : Pn Fong Siew Kian
Pn Wan Juliana Bt Wan Jaafar
2.4 GURU AKADEMIK TINGKATAN ENAM
Unit Pengajian Am : Pn Nasywah Bt Mamat @ Nasir - DG44 GURU KOKO T6
Unit Sejarah : Pn Hasnani Binti Mahmood – DG 44 GATE
Unit Ekonomi : Pn Noriah Binti Dollah – DG44 GATE (KUP DG48)
Unit P. Perniagaan : Pn Norma Binti Salleh – DG 44 GATE (KUP DG48)
Pn Junaidah Binti Muhamed - DG 48 GATE
Pn Norlela Binti Ibrahim – DG 41
Pn Noraziah Bt Muhmmed Ayub – DG 44
Pn Siti Hajar Bt Muhamad Nasir – DG 41
Pn Noor Roazua Binti Mohd Noor – DG48 GATE
Pn Nur’azah Binti Hj Abdul Kadir – DG52 GATE
Tn Hj Mohd Nasaruddin Bin Hussein –DG44 GATE
Pn Nor Hartini Binti Yusoff – DG 44 GATE
Pn Siti Hajar Binti Abdullah – DG 44 GURU KOKO T6
Unit Bahasa Melayu : Pn Norzuraidah Binti Md Nor – DG 52 GATE
Unit Matematik T : En Lye Jin San – DG48 GATE
Unit Kimia : Datin Rohani Binti Sulaiman – DG 48 GATE
Unit Fizik : Pn Fong Siew Kian – DG48 GATE
Unit Biologi : Pn Nurul Khalbee Binti Abdul Kadir – DG48 GATE
Unit Muet : Pn Chan Suet Peng – DG48 GATE
Pn Rosnah Binti Ali - DG44 GATE (KUP DG48)
Pn Azlina Binti Taib – DG44 GATE (KUP DG48)
Tn Hj Jamaluddin Bin Othman – DG44 GATE
Pn Wan Juliana Bt Wan Jaafar – DG44
Pn Salimah Bt Omar – DG 44
Guru A
.
Skill OneSed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusant doloremque laudantium, totam rem.
|
Skill TwoSed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusant doloremque laudantium, totam rem.
|
Skill ThreeSed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusant doloremque laudantium, totam rem.
|